Konut Sigortası

İster mal sahibi, ister kiracı olun Quick Konut Sigortası ile konutunuzla ilgili riskleri teminat altına alabilirsiniz. Yangın, hırsızlık, deprem, terör, halk hareketleri, sel ve su baskını, dahili su, fırtına, dolu, kar ağırlığı, duman, yer kayması, taşıt çarpması gibi riskler Quick Konut Sigortası ile güvence altına alınmaktadır.

Konut Sigortası yapılırken nelere dikkat etmeliyiz?

Size en uygun ve kapsamlı olan poliçeyi seçebilmek için öncelikle satın alınan poliçenin teminatlarına, muafiyetlerine, özel şartlarına ve teminat limitlerine bakmamız gerekir.

Kiracılar neleri sigortalayabilir?

Kiracılar öncelikli olarak eşyalarını, ev için masraf ettikleri dekorasyonlarını (boya ve badana gibi) ve buna bağlı olarak komşularına ve mal sahibine verebilecekleri zararları da sigorta edebilirler.

Eksik sigorta nedir?

Poliçede belirtilen sigorta bedeli, sigorta edilen menfaatin, hasara uğradığı andaki değerinden düşük olduğu takdirde, menfaatin bir kısmının zarara uğraması halinde sigortacı, aksine sözleşme bulunmadıkça sigorta bedelinin sigorta değerine olan oranı neden ibaretse zararın o kadarından sorumludur.

  0(537)776-2526